aboutus

Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd.

Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd. Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd. Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd.
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: Wuhao
تعداد کارمندان: 80~100
فروش سالانه: 7 million-8 million
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
دربارهی ما
معرفی

صنعت و تجارت و هائو هاو ، آموزشی ویبولیتین ، در سال 2007 راه اندازی و توسعه یکپارچه محصول ، طراحی ، تولید ، فروش و خدمات به طور کلی. در حال حاضر ، ما قبلاً برخی از پایگاه های تولیدی را در استان های مختلف مانند شهر شانگهای ، استان فوجیان ، استان گوانگدونگ و غیره ساخته بودیم.

با تجهیزات پیشرفته تولید و تکنیک فوق العاده ، کیفیت محصولات ما را تضمین می کنیم. محصولاتی که ما تولید می کنیم شامل ظروف سیم ، قفس ذخیره فلزی ، چرخ دستی تدارکات رول ، پالت آلومینیومی ، پالت پلاستیکی ، سطل پلاستیکی ، جعبه گردش مالی و محصولات ذخیره سازی لجستیک سفارشی هستند. آنها از تمجیدهای زیاد مشتریان داخلی و خارجی لذت می برند. ما مجوز واردات و صادرات داریم ، محصولات ما در سراسر جهان با فروش ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، ژاپن ، تایلند ، هند ، سنگاپور ، مالزی و غیره. سیستم لجستیک کامل ما از زمان تحویل اطمینان می کند.

"WUHAO" مستقر در چین ، رو به جهان. هدف پیگیری ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم در هزینه های پیوندهای لجستیک در هزینه ، صرفه جویی در کار و استفاده از فضا را بهبود بخشیم ، به رقابت جامع بپردازیم. ما در ارائه خدمات به هر مشتری حرفه ای هستیم. ما و شما ، دست در دست هم ، در آینده باشکوه با یک توسعه اجتماعی روبرو هستیم.

تاریخ

شرکت صنعت و تجارت Xiamen Wuhao ، با مسئولیت محدود در ظروف انبار انبار ، تجهیزات لجستیکی و ابزارهای حذف است. کارخانه ما در سال 2007 تاسیس شد. ما با توسعه سریع علم و فناوری ، ما در سیستم بزرگ لجستیکی یک تولید کننده رک در مقیاس بزرگ بوده ایم. در حال حاضر ، ما قبلاً برخی از پایگاه های تولیدی را در شهر شانگهای ، استان فوجیان ، استان گوانگدونگ و غیره ساخته بودیم.

سرویس

Wuhao صنعت و تجارت شرکت با مسئولیت محدود یک رهبر در صنعت تجهیزات لجستیک است. محصولاتی که ما تولید می کنیم شامل ظروف سیم ، قفس ذخیره فلزی ، چرخ دستی تدارکات رول ، پالت آلومینیومی ، پالت پلاستیکی ، سطل پلاستیکی ، جعبه گردش مالی و محصولات ذخیره سازی لجستیک سفارشی هستند.

با یکی از بزرگترین موجودی های فلزی و پلاستیکی در کشور ، می توانیم سریع و با اطمینان از بالاترین کیفیت محصولات فلزی و پلاستیکی لجستیک استفاده کنیم. Wuhao مبتنی بر چین ، رو به جهان. در حال حاضر ، ما قبلاً برخی از پایگاه های تولیدی را در شهر شانگهای ، استان فوجیان ، استان گوانگدونگ و غیره ساخته بودیم. اگر گیاه شما خارجی مستقر است ، می توانیم به مکان بین المللی شما ارسال کنیم.

هدف پیگیری ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم در هزینه های پیوندهای لجستیک در هزینه ، صرفه جویی در کار و استفاده از فضا را بهبود بخشیم ، به رقابت جامع بپردازیم. ما در ارائه خدمات به هر مشتری حرفه ای هستیم.

تیم ما

Wuhao یک تیم تجارت خارجی حرفه ای است که تجربه ای غنی در توسعه محصول ، طراحی ، تولید ، فروش و خدمات دارد. ما مجوز واردات و صادرات را داریم و محصولات ما در سراسر دنیا به فروش می رساند ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، ژاپن ، تایلند ، هند ، سنگاپور ، مالزی و غیره. ما قصد داریم راه حل های مناسب ذخیره سازی ، محصولات با کیفیت بالا و بهترین قیمت را برای پاسخگویی به نیازهای دقیق در هر شغلی ارائه دهیم. سفارشات نصب شده و ODM خوش آمدید.

اگر سؤال دیگری دارید ، لطفا بدون تردید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس